• Prekės kodas: Memo
  • Prieinamumas: Turime

A6 memobottle gertuvė, 375 ml

30.00€
Be PVM: 24.79€
A6 atminties butelis puikiai tinka kišenėje, rankinėje ar kaip treniruotės draugas. Jo praktinė forma atspindi A6 tarptautinį popieriaus dydį ir leidžia jums pereiti iš sporto salės į biurą stilingai. Šis prašmatnus A6 atminties butelis yra puikus dydis, kad išliktumėte sveiki, laimingi ir hidratuoti.
 
Elegantiškos formos ir minimalios išvaizdos A6 buteliukas lengvai taps jūsų kasdienybe.
 
Talpa: 375ml
Lengva valyti
Juodai baltas dangtis
BPA-BPS plastikas
Maks. temperatūra: 50 laipsnių Celsijaus
Matmenys: 195 mm x 112 mm x 30 mm
Gamintojas: Memobottle™, Australija
Pardavėjas: UAB “Gurmena”, A. Juozapavičiaus pr. 27-6, Kaunas, www.gurmena.lt
Aprašymas
Dėl skaidrios išorės įprastas H20 paverčia užburiančiu ir žaismingu meno kūriniu, kuris taip pat skatina padidinti dienos vandens suvartojimą. Kiekvienam gurkšneliui pridėkite vitamino, įdėdami į jį keletą mėlynių ar braškių. Jūsų A6 atminties butelis yra suporuotas su juodai baltu dangteliu, įdėtu į aukščiausios kokybės perdirbtas pakuotes; puiki dovana sau ar mylimam žmogui.
 
Ryškus mūsų atminties butelių dizainas ir forma pelnė kelis dizaino apdovanojimus ir yra išskirtinai pažymėti prekės ženklais, todėl būkite tikri, kad turite autentišką ir originalų atminties buteliuką, pagamintą iš aukščiausios kokybės BPA, be BPS plastiko ir paremtą dvejų metų gamybos garantija.
 
375 ml talpos A6 atminties butelis leidžia išlikti susikaupusiam ir būti produktyvesniam. Tai vienintelis daugkartinis vandens butelis, kurio jums reikės, o tai savo ruožtu padės sumažinti vienkartinio vandens butelio suvartojimą.
 
Taip lengva išvalyti atminties buteliuką. Paprasčiausiai nuplaukite šiltu vandeniu ir actu. Netinka indaplovėms ar gazuotiems skysčiams.
Atgal į viršų